Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

1 2 3
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Globalna Telekomunikacja
Ilość pracowników : 100~200
Rok założenia : 2009
pc Export : 60% - 70%

Shenzhen Huayixin Technologia światłowodowajest wiodącą firmą w opracowywaniu i produkcji zaawansowanych produktów światłowodowych, głównie produkuje kable światłowodowe wewnętrzne i zewnętrzne, wodoodporną zworkę CPRI, zworkę MPO / MTP, standardową zworkę światłowodową i rozdzielacz PLC.Huayixin zdobył honorowy tytuł National High-tech enterprise przyznany przez rząd Shenzhen w 2019 roku.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej nasza fabryka jest w pełni wyposażona na ponad 3600 metrach kwadratowych i ponad 26 liniach produkcyjnych bez pyłu. Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów przyczynia się do naszych dumnych produktów.Posiadamy 6 linii produkcyjnych dla kabli światłowodowych, 3 linie montażowe zworek MPO/MTP o wysokim standardzie, 6 linii produkcyjnych dla standardowych zworek oraz 8 linii produkcyjnych PLC Splitter.3 linie produkcyjne do szybkich złączy.

 

Najbardziej zaawansowany importowany sprzęt do polerowania i przyrządy testujące umożliwiają naszym produktom wysoką jakość, taką jak polerka Senko, interferometr, automatyczna maszyna czyszcząca oraz EXFO, VIAVI OTDR, JGR i tak dalej.

 

Wszystkie nasze produkty optyczne są zgodne z RoHS, a firma Huayixin uzyskała również certyfikat ISO9001, ISO14001.Nasze wysokiej jakości produkty i znakomita obsługa zdobywają klientów z całego świata, Carefiber eksportuje swoje produkty światłowodowe na rynek zagraniczny, taki jak Francja, Niemcy, Anglia, Ameryka, Meksyk, Brazylia, RPA, Ekwador, Peru itp. Światłowód Huayixin czeka na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas